Dyskrecja Piękna

Usługi kosmetyczne

.01

Dyskrecja Piękna

Medycyna Estetyczna

Dzięki naszym usługom kosmetycznym w naszym salonie kosmetycznym nie musisz godzić się na niedoskonałości, ani poddawać się procesom starzenia. Pomożemy Ci opóźniać niektóre procesy i wynikające z nich zmiany, które pomogą Ci żyć w zgodzie z samą sobą. Zadbamy o Twoją skórę, abyś wyglądała młodo i promieniała urodą. Najpierw dokonamy diagnostyki Twojej cery i uwarunkowań, aby dobrać najlepsze dostępne obecnie na rynku rozwiązania.

salon kosmetyczny usługi kosmetyczne Sopot
usługi kosmetyczne salon kosmetyczny Sopot

instagram influencer award 2018

.01

Dyskrecja Piękna

Manicure & Pedicure

W naszej ofercie mamy szeroki zakres zabiegów manicure w tym odżywcze, żelowe czy hybrydowe. Do zabiegów pedicure wykorzystujemy podologiczną frezarkę z pochłaniaczem pyłu na bazie profesjonalnych linii kosmetyków. Wszystkie narzędzia sterylizowane są w autoklawie. Oferujemy również zabiegi łączone, które pozwalają oszczędzić Twój czas. Przykładowe zabiegi: manicure hybrydowy, klasyczny bez malowania i z malowaniem, uzupełnienie IBX, bazę proteinową, spa na dłonie czy zdobienie. Pedicure hybrydowe, klasyczne z malowaniem, bez malowania, kwasowe, japońskie.

.02

Dyskrecja Piękna

Zabiegi na twarz

Nasz salon kosmetyczny ma prostą dewizę – twarz jest naszą wizytówką. W dużej mierze to ona wpływa na to, jakie pierwsze wrażenie wywrzemy na innej osobie. Dlatego tak ważne jest, aby regularnie poddawać się profesjonalnym zabiegom kosmetyki twarzy. Zapraszamy do naszej kliniki, aby kompleksowo zadbać o swoją twarz pod okiem specjalistów. Peeling Chemiczny, Intraceuticals, Kosmetyka Biała to główne specjalizacje naszych kosmetyczek w salonie kosmetycznym w Sopocie.

usługi kosmetyczne salon kosmetyczny Sopot
usługi kosmetyczne salon kosmetyczny Sopot

instagram influencer award 2018

.03

Dyskrecja Piękna

Oprawa oka

Oprawa oka to jest to wszystko, co widzimy wokół tego narządu, a więc powieki, brwi, rzęsy. Wszystkie te elementy mogą poprawić nasz wygląd lub przeciwnie — oszpecić twarz. Dobierzemy dla Ciebie indywidualnie dopasowane zabiegi, dzięki którym szybko i bezpiecznie osiągniesz upragnione efekty.  Wykfalifikowana kosmetyczka w naszym salonie kosmetycznym w Sopocie świadczy następujące usługi oprawy oka:regulacja brwi, henna brwi, henna rzęs, henna pubdrowa, lifting czy laminacja.

.04

Dyskrecja Piękna

Depilacja

Depilacja to zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu zbędnego owłosienia ciała. Skuteczna depilacja poprawia samopoczucie i samoocenę, ale także bywa niezbędna do zachowania właściwej higieny. Świadczymy usługi zarówno w zakresie depilacji permanentnej jak i czasowej. W naszym salonie kosmetycznym w Sopocie certyfikowana kosmetyczka świadczy następujące usługi kosmetyczne: depilacja przedramienia, całe ręce, policzek, broda, uda, łydki, plecy, tors, bikini częściowe, bikini brazylijskie i inne.
salon kosmetyczny Sopot
salon kosmetyczny Sopot
.05

Dyskrecja Piękna

Makeup

Oferujemy wykonanie makijażu z tytułu ważnej okazji takiej jak ślub czy inna ważna uroczystość, a także makijaże codzienne, gdy potrzebujesz aby zajęła się Tobą w tej kwestii specjalistka. Makijaż wykonamy sprawnie i z pewnością przetrwa do końca uroczystości. Jeżeli nie czujesz się pewnie w samodzielnym wykonywaniu makijażu to zapraszamy serdecznie na lekcje makijażu. Zweryfikujemy Twoje kosmetyki, pomożemy je wykorzystać, doradzimy na co warto postawić przy kolejnych zakupach w drogerii. Doświadczona i wykwalifikowana kosmetyczka w naszym salonie w Sopocie wykona makeup dzienny, biznesowy, wieczorowy czy ślubny

Umów się dzisiaj na wizytę

Zapraszamy !

Dyskrecja Piękna

Adres:

ul. Armii Krajowej 133/u1, 81-824, Sopot

email: kontakt@dyskrecjapiekna.pl
telefon: 531-655-294

Media: