Manicure Pedicure

opis zabiegów

Dyskrecja Piękna

Manicure

Manicure klasyczny bez malowania

Manicure klasyczny jest wykonywany przez kosmetyczke w bardzo staranny sposób, polega na opracowaniu płytki paznokci i usunięciu skórek cążkami. Do zabiegu używamy narzędzi sterylizowanych w sterylizatorze. Zabieg kończymy nałożeniem odpowiedniej odżywki na paznokcie. Zapraszamy do Naszego salonu w Sopocie.

Manicure klasyczny z malowaniem

Manicure klasyczny z malowaniem jest wykonywany przez kosmetyczke bardzo precyzyjnie polega on na opracowaniu płytki paznokci i usunięciu skórek cążkami. Do zabiegu używamy narzędzi sterylizowanych w sterylizatorze. Zabieg kończymy nałożeniem na paznokcie wybranego lakieru vinylux. zapraszamy do Naszego salonu w Sopocie.

Manicure klasyczny french

Manicure francuski polega na precyzyjnym opracowaniu paznokci przez kosmetyczke, nastepnie opiłowane paznokcie pomalować dwoma lakierami – kryjącym, białym wystające poza opuszki palców półksiężyce paznokcia, natomiast całość transparentnym, w naturalnym odcieniu różu lub beżu. Zapraszamy do Naszego salonu kosmetycznego w Sopocie.

Manicure baza proteinowa

Dzięki bazie proteionwej hybryda będzie się trzymać elastycznej i miękkiej płytki paznokcia. Baza posiada ekstrakt z protein. Ten produkt pomaga kosmetyczce w salonie kosmetycznym odbudować klientce zniszczoną płytkę oraz wyrównać jej powierzchnię, dzięki czemu aplikacja kolorowego lakieru hybrydowego jest precyzyjna i prosta.

Manicure japoński

Manicure japoński jest to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im również piękny połysk. Polega on na wmasowaniu przez Naszą kosmetyczke w płytkę paznokcia dwóch specjalnych preparatów tj. pasty i pudru. Pasta zawiera składniki odżywcze i wzmacniające, a puder zabezpiecza przed ich szybkim wypłukaniem. Zabieg zalecany szczególnie u osób z łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami. Zastosowanie manicure japońskiego w salonie kosmetycznym w serii trzech zabiegów w odstępie tygodniowym przynosi widoczny efekt i poprawę jakości płytki paznokciowej.

Manicure IBX - pierwszy zabieg

IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści, to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie!Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka. Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Kosmatyczka aplikuje go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, utwardzamy w świetle UV. IBX, to nowy rodzaj zabiegu w Salonach kosmetycznych– oferuje profesjonalną pomoc słabym i zniszczonym paznokciom.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy wykonywany saolnie kosmetycznym przez Naszą kosmetyczke to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie lakieru do paznokci oraz żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier długo się utrzymuje.

Manicure hybrydowy french.

Manicure francuski polega na precyzyjnym opracowaniu paznokci przez kosmetyczke, nastepnie opiłowane paznokcie pomalować dwoma lakierami – kryjącym, białym wystające poza opuszki palców półksiężyce paznokcia, natomiast całość transparentnym, w naturalnym odcieniu różu lub beżu. Zapraszamy do Naszego salonu kosmetycznego w Sopocie.

Spa na dłonie (peeling+krem+masaż dłoni)

Spa na dłonie lub stopy w salonie kosmatycznym jest zabiegiem pielęgnacyjnym, dogłębnie odżywiającym, nawilżającym i wygładzającym naskórek. Pierwsza faza zabiegu to masaż peelingujący mający na celu oczyszczenie i usuniecie zrogowaciałego naskórka. W drugiej fazie przez kosmetyczke nakładana jest odżywczo-regenerująca maska bogata w substancje aktywne. W trzeciej fazie wykonywany jest masaż, podczas którego wmasowywany jest preparat nawilżająco-ochronny. Efektem zabiegu jest silna regeneracja, wygładzenie oraz natłuszczenie skóry dłoni lub stóp.

Dyskrecja Piękna

Pedicure

Pedicure klasyczny bez malowania

To zabieg pielęgnacyjny, wykonywany przez kosmetyczke, który polega na opiłowaniu paznokci, odsunięciu skórek oraz usunięciu zrogowaciałego naskórka. Jego dopełnieniem jest aromatyczny peeling oraz relaksujący masaż, który pobudza zmysły i pozwala się odprężyć. Zapraszamy do Naszego salonu kosmetycznego w Sopocie.

Pedicure klasyczny z malowaniem

To zabieg pielęgnacyjny, który polega na opiłowaniu paznokci, odsunięciu skórek oraz usunięciu zrogowaciałego naskórka. Jego dopełnieniem jest wykonywany prze kosmatyczke aromatyczny peeling oraz relaksujący masaż, który pobudza zmysły i pozwala się odprężyć. Na koniec zabiegu płytka paznokcia malowana jest bezbarwną odżywką lub utwardzaczem, jednak bardziej odważne kobiety mogą wybrać lakier w modnym kolorze.

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy jest rewolucyjnym zabiegiem kosmetycznym, wykonywanym przez kosmetyczke pielęgnującym paznokcie u stóp. Polega on na skróceniu, opiłowaniu i dokładnym oczyszczeniu paznokci oraz usunięciu zgrubiałego naskórka z pięt. Na zakończenie paznokcie malowane są specjalnym lakierem . Lakier jest połączeniem klasycznego lakieru z żelem, który podczas zabiegu utwardzany jest lampą UV lub LED.Zapraszamy do Naszego salonu kosmetycznego w Sopocie.

Pedicure hybrydowy french

Pedicure hybrydowy french jest rewolucyjnym zabiegiem kosmetycznym, pielęgnującym paznokcie u stóp. Polega on na precyzyjnym przygotowaniu paznokci przez kosmetyczke, skróceniu, opiłowaniu i dokładnym oczyszczeniu paznokci oraz usunięciu zgrubiałego naskórka z pięt. Na zakończenie paznokcie malowane są specjalnym lakierem kryjącym, białym wystające poza opuszki palców półksiężyce paznokcia, natomiast całość transparentnym, w naturalnym odcieniu różu lub beżu. Lakier jest połączeniem klasycznego lakieru z żelem, który podczas zabiegu utwardzany jest lampą UV lub LED. Zapraszamy do Naszego salonu kosmetycznego w Sopocie.

Pedicure kwasowy

Pedicure kwasowy to połączenie pedicure klasycznego z kwasami czyli usuwanie naskórka za pomocą kwasów, które rozpuszczają martwy naskórek docierając do jego głębokich warstw i pozwalają go następnie łatwo usunąć mechanicznie. Po rozmiękczeniu i usunięciu naskórka stosuje się krem, zawierający środki nawilżające i kwas w niskim stężeniu, co powoduje, że jeszcze po zabiegu dokonywane są dalsze korekty naskórka. Warto też stosować po zabiegu zalecone kremy nawilżające przez kosmetyczkę w Naszym salonie kosmetycznym .

Umów się dzisiaj na wizytę

Zapraszamy !

Dyskrecja Piękna

Adres:

ul. Armii Krajowej 133/u1, 81-824, Sopot

email: kontakt@dyskrecjapiekna.pl
telefon: 531-655-294

Media: