Oprawa oka

opis zabiegów

Dyskrecja Piękna

Oprawa Oka

Lifting & Botoks rzęs

Zabieg polega na zmianie kształtu naturalnych rzęs, a następnie utrwaleniu go w nowej pozycji. Po tej procedurze rzęsy stają się podniesione od nasady, podwinięte, a przez to też optycznie wydłużone, a także ładnie ułożone. Zabieg może być zwieńczony aplikacją farby na rzęsy, co nada im pożądany odcień dobrany indywidualnie do każdej klientki. Kolejnym etapem zabiegu jest aplikacja preparatu odżywczego – Organic Lash Botox, który jest głęboko odżywiającą kuracją na rzęsy. Zawartość preparatu zachwyci wielbicielki składników naturalnych, bo jest ich w nim aż 97,7 %. Zabiegi z jego wykorzystaniem gruntownie odbudowują i pogrubiają zniszczone włókna włosa już od pierwszego zabiegu. SKŁADNIKI AKTYWNE : woda różana, organiczny olej jojoba, olej z lnicznika siewnego, organiczny ekstrakt z bambusa, drożdże, ylang ylang, proteiny jedwabiu, olej makadamia, olej z nasion ogórecznika, kwas mlekowy. Nastepnie kosmetyczka przechodzi do Keratynowej laminacja jest formą serum, zawierającą czystą keratynę, co sprawia, że rzęsy stają się silniejsze i wyraźnie grubsze. Serum nie tylko chroni, ale i dostarcza rzęsom witaminy oraz proteiny, co pozwala im rosnąć szybciej. Kuracja odżywcza zawiera proteiny pszenicy i soi oba te składniki pomagają nawilżyć, odbudować osłabione rzęsy i nadać im połysku. Zapraszamy serdecznie do Salonu kosmetycznego w Sopocie Dyskrecja Piękna.

Regulacja brwi

Nasza kosmetyczka w salonie kosmetycznym Dyskrecja Piekna w Sopocie wyreguluje Twoje włoski tak, by nadać im odpowiedni kształt. Wbrew pozorom zabieg ten jest bezbolesny. Włoski mogą być usuwane woskiem bądź pensetą. Wszystko zależy od ich grubości i gęstości. Zapraszamy serdecznie do Salonu kosmetycznego w Sopocie Dyskrecja Piękna.

Henna kosmetyczna

Henna kosmetyczna to naturalna substancja barwiąca stosowana głownie do zabarwiania włosków brwi oraz rzęs. Barwnik ten umożliwia znaczne przyciemnienie włosów. Henna do brwi jest dostępna w formie proszku bądź pasty, które mieszamy ze specjalnym aktywatorem. Po odczekaniu kilkunastu minut henna do brwi jest gotowa do użycia i można przystąpić do zabiegu. Efekty henny utrzymują się zdecydowanie dłużej niż po malowaniu brwi zwykłą kredką czy cieniem.

Henna rzęs

Farbowanie rzęs henną musi poprzedzać odpowiednie przygotowanie dokładne odtłuszceznie rzęs oraz zabezpieczenie oczu. Do zastosowania można wybrać hennę w żelu albo hennę w proszku.Następnie przygotowany roztwór kosmetyczka nakłada równoiernie na rzęsy na całej ich długości. Po kilku minutach zmywamy substancję wodą i gotowe. Zapraszamy do sakolu kosmetycznego Dyskrecj Piękna w Sopocie.

Henna pudrowa

Henna pudrowa to naturalny preparat pochodzenia roślinnego (uzyskiwany z liści lawsonii), który skutecznie barwi włoski brwi wraz ze skórą. Dzięki zawartości minerałów i witamin nie tylko nie osłabia on brwi, ale je pielęgnuje nadając im zdrowy i lśniący wygląd. Zapraszamy na henne pudrową do Salonu kosmetycznego Dyskercja Piekna w Sopocie.

Umów się dzisiaj na wizytę

Zapraszamy !

Dyskrecja Piękna

Adres:

ul. Armii Krajowej 133/u1, 
81-824, Sopot

telefon: (+48) 531-655-294
email: kontakt@dyskrecjapiekna.pl

Media: