Manicure Pedicure

Zabiegi na Twarz

Dyskrecja Piękna

Peeling Chemiczny - MESOESTETIC

Peeling Chemiczny Exuviance

15% kwasu migdałowy, 5% kwasu glikolowego, 5% glukonolaktonu (trądzik różowaty, naczynka, rumień, zaczerwienienia, sucha, wrażliwa, rozszerzone pory.

Peeling Chemiczny Tran3x

20% kwasu azelainowego, 10% rezorcynol +6% kwasu fitowego +3% kwasu traneksamowego (leczenie niedoskonałości skóry związanych z przebarwieniami, tofostarzenie skóry oraz powierzchniowe blizny)

Peeling Chemiczny Retix c

Zabieg polega na aplikowaniu praeparatu z witaminą C, antyoksydantów, retinolu w stężeniu 4% (zmarszczki, objawy starzenia, przebarwienia, nierówny koloryt, rozszerzone pory, sucha, dojrzała, zaskórniki oraz blizny potrądzikowe)

Peelini chemiczne - MESOESTETIC

Laboratorium Mesoestetic®, lider w dziedzinie medycyny estetycznej, opracowało innowacyjną gamę peelingów mesopeel™ przeznaczonych do zabiegów silnie regenerujących skórę. Peelingi dermatologiczne pobudzają naturalne procesy odnowy skóry, skutecznie poprawiając jej wygląd. Cechuje je wysoka efektywność terapeutyczna, bezpieczeństwo, wielokierunkowe działanie i wszechstronność zastosowań. Przeznaczone są do terapii różnych problemów skórnych zarówno na twarzy, jak i ciele. m.in.: hiperpigmentacja, oznaki starzenia się skóry, zmiany trądzikowe i potrądzikowe (blizny potrądzikowe i przebarwienia pozapalne), blizny i rozstępy oraz inne niedoskonałości skóry. Każdy z peelingów mesopeel™ został zarejestrowany w Spanish Agency of Medical Devices (AEMPS) i posiada certyfikat produktu medycyny estetycznej.

Peeling Chemiczny Jeesner

14% kwasu salicylowego, 14%kwasu mlekowego, 8% kwasu cytrynowego, (starzenie skóry, nierówny koloryt, przebarwienia,skóra sucha I szara).

Dyskrecja Piękna

Intraceuticals

Intraceuticals Opulence

Odmładzanie, silne nawilżenie skóry Intraceuticals™ to innowacyjna metoda wtłaczania w skórę kwasu hialuronowego za pomocą HIPERBARYCZNEGO TLENU, sprawdzonego w leczeniu ran i poparzeń. Tajemnicą skutecznośc Intraceuticals™ jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: nisko-cząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz ze składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, który wiąże wodę z otoczenia i utrzymuje w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą kwasu nisko-cząsteczkowego. Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem.

Intraceuticals Rejuvenate

Intraceuticals™ to innowacyjna metoda wtłaczania w skórę kwasu hialuronowego za pomocą HIPERBARYCZNEGO TLENU, sprawdzonego w leczeniu ran i poparzeń. Tajemnicą skutecznośc Intraceuticals™ jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: nisko-cząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz ze składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, który wiąże wodę z otoczenia i utrzymuje w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą kwasu nisko-cząsteczkowego. Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem.

Intraceuticals Rejuvenate/Opulence (twarz, szyja, dekolt)

Odmładzanie, silne nawilżenie skóry oraz rozjaśnianie przebarwień Intraceuticals™ to innowacyjna metoda wtłaczania w skórę kwasu hialuronowego za pomocą HIPERBARYCZNEGO TLENU, sprawdzonego w leczeniu ran i poparzeń. Tajemnicą skutecznośc Intraceuticals™ jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: nisko-cząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz ze składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, który wiąże wodę z otoczenia i utrzymuje w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą kwasu nisko-cząsteczkowego. Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem.

Dyskrecja Piękna

Kosmetyka Biała

Oczyszczanie manualne z wykorzystaniem wapozonu

skóry to zabieg z użyciem wapozonu, który powoduje rozpulchnienie skóry i przygotowuje ją do zabiegu. Skóra natychmiast wygląda na zdrowszą, mniej błyszczącą i oczyszczoną. Pory są widocznie zwężone, a powierzchnia skóry gładsza

Masaż liftingujący

to świetna forma podstawowej pielęgnacji twarzy jak również relaksu. Podczas masażu twarzy pobudzone zostaną mięśnie, zwiększy się cyrkulacja limfy a także poprawi się ukrwienie skóry, czyli też odżywienie. Skóra nabierze blasku i odżyje na nowo.

Peeling kawitacyjny

to sposób na dogłębne oczyszczenie skóry twarzy. Jest przy tym delikatny i nie podrażnia skóry. Do zalet peelingu kawitacyjnego należą usunięcie ze skóry zrogowaciałego naskórka i zanieczyszczeń, stymulacja odnowy komórek oraz poprawa nawodnienia skóry.

Masaż twarzy

to świetna forma podstawowej pielęgnacji twarzy jak również relaksu. Podczas masażu twarzy pobudzone zostaną mięśnie, zwiększy się cyrkulacja limfy a także poprawi się ukrwienie skóry, czyli też odżywienie. Skóra nabierze blasku i odżyje na nowo

Dyskrecja Piękna

Mezoterapia Mikroigłowa

Koktajle indywidualnie dobrane do typu cery

Minimalnie inwazyjna technika opierająca sią na tworzeniu w skórze mikro kanalikówi i zewnątrznym aplikowaniu składników aktywnych. Uzyskujemy dziąki temu naskórkowo- skórną biostymulację z minimalnymi sktukami. Głowne zalety tej techniki: Wysoka skuteczność połączona z wysokim profilem bezpieczeństwa, potwierdzona badaniami..

Zabiegi z kwasami dobranymi do typu cery

Minimalnie inwazyjna technika opierająca sią na tworzeniu w skórze mikro kanalikówi i zewnątrznym aplikowaniu składników aktywnych. Uzyskujemy dziąki temu naskórkowo- skórną biostymulację z minimalnymi sktukami. Głowne zalety tej techniki: Wysoka skuteczność połączona z wysokim profilem bezpieczeństwa, potwierdzona badaniami.

Umów się dzisiaj na wizytę

Zapraszamy !

Dyskrecja Piękna

Adres:

ul. Armii Krajowej 133/u1, 
81-824, Sopot

telefon: (+48) 531-655-294
email: kontakt@dyskrecjapiekna.pl

Media: