Makeup

opis zabiegów

Dyskrecja Piękna

Makeup

Makeup dzienny

Makijaż dzienny to rodzaj makeup-u, którego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna kobiety. Powinien podkreślać wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym. Makijaż dzienny ma przede wszystkim retuszować niedoskonałości, dlatego musi być wykonany z dobrze dobranych kosmetyków. Zapraszamy serdecznie do salonu kosmetycznego Dyskrecja Piekna w Sopocie. Czas zabiegu: 60 – 90 minut.

Makeup biznesowy

Makijaż biznesowy to rodzaj make up-u, którego zadaniem jest wydobycie naturalnego piękna kobiety. Powinien podkreślać wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym. Makijaż biznesowy ma przede wszystkim retuszować niedoskonałości, dlatego musi być wykonany z dobrze dobranych kosmetyków. Zapraszamy serdecznie do salonu kosmetycznego Dyskrecja Piekna w Sopocie. Czas zabiegu: 60 – 90 minut.

Makeup wieczorowy

Wieczór to czas, w który śmiało można pozwolić sobie na nutę ekstrawagancji i szaleństwa. Powinno to znaleźć swoje odzwierciedlenie w makijażu. Należy przy tym pamiętać, że koncepcja makijażu wieczorowego musi odpowiadać nie tylko światłu tej pory dnia, ale także okazji, dla której został zaprojektowany. Tak jak przy każdym rodzaju makijażu tak i w wieczorowej jego wersji powinniśmy skupić się na uwydatnianiu naszych zalet. Warto zatem pamiętać o tym, że makijaż wieczorowy to kluczowy element naszej kreacji. Zapraszamy serdecznie do Salonu kosmetycznego Dyskrecja Piekna w Sopocie. Czas zabiegu: 60 – 90 minut.

Makeup ślubny

Makijaż ślubny to make up okolicznościowy łączący w sobie cechy makijażu dziennego i fotograficznego. Powinien spełniać następujące zadania: dyskretnie i subtelnie podkreślać naturalne piękno kobiety, retuszując jej niedoskonałości oraz być jak najbardziej trwały. Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać zachwycająco. Podstawowa zasada jaką kierujemy się przy doborze make up’u jest następująca: powinien on pasować do bukietu ślubnego. Zapraszamy serdecznie do salonu kosmetycznego Dyskrecja Piekna w Sopocie. Czas zabiegu: 60 – 90 minut.

Umów się dzisiaj na wizytę

Zapraszamy !

Dyskrecja Piękna

Adres:

ul. Armii Krajowej 133/u1, 
81-824, Sopot

telefon: (+48) 531-655-294
email: kontakt@dyskrecjapiekna.pl

Media: